EMAILvapenka@vitoul.cz
ADRESAč.p.132, 783 21 Mladeč
DATOVÁ SCHR.tw5u86r

Sportovní den

Dne 23.června 2023 jsme uspořádali pro současné zaměstnance s dětmi a rodinnými příslušníky Sportovní den. Byli pozváni i bývalí pracovníci, co už užívají zasloužilého důchodu. Sešlo se nás okolo 70 osob. Po společném nástupu byla rozlosována soutěž dvojic v pétanque. Soutěžilo se ve čtyřech skupinách a nejlepší dvě dvojice postoupily do osmifinále a dalšího způsobu vyřazování.. Počasí nám přálo, zábava bylo podložena i cateringovým zajištěním od klobás, přes uzená kolena až po grilování. O nealko i pivko bylo také postaráno a na závěr gastronomie byly servírovány dorty a káva.

Vítězové na 3., 2., a 1. místě obdrželi poháry, láhev sektu, salám a sýr. Vše úměrné velikosti k pořadí na stupních.

Na závěr jsme pro děti ještě uspořádali hod petanqovými koulemi na vajíčka, kde odměnou po zásahu, bylo dětské šumivé víno.

Zábava pro všechny byla velmi příjemná, zavzpomínalo se na předešlá léta a i opět utužil kolektiv na dobu příští.